درباره ما

اپوراد در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است

درباره شرکت اپوراد

شرکت شاهکار فکر توانا (اپوراد) بنیانگذار تولید میلگردهای نانوکامپوزیت FRP با رزین اپوکسی در ایران

درباره ما

با اپوراد بیشتر آشنا شوید

اپوراد با تکیه بر علم وسیع نانو پلیمرها و نانوکامپوزیت ها و همچنین دانش و اطلاعات فنی، مهندسی و سازه ای و به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و نظارت جدی بر کیفیت محصول، همواره نوآوری در تولید محصولات مورد نیاز طیف وسیعی از مشتریان را، سرلوحه کار خود قرار داده است و توانسته از خروج ارز و وابستگی به کشورهای تولید کننده این محصول جلوگیری نماید و قیمت تمام شده محصول را به شدت کاهش دهد.

سابقه شرکت اپوراد

شرکت شاهکار فکر توانا (با نام تجاری اپوراد) از سال ۱۳۹۳ تحقیقات گسترده ای در زمینه تولید و بومی سازی میلگرد کامپوزیتی را شروع نمود و پس از گذراندن پروسه طولانی درمدت ۴ سال به یاری خداوند متعال موفق به بومی سازی و تولید انبوه میلگرد کامپوزیتی در مقیاس صنعتی در کشور شد.

+۰

اعضای تیم

+۰

پروژه مختلف

+۰

سال تجربه

+۰

مشتری

سوالات متداول

به راحتی با دستگاه مینی فرز و یا در سایزهای پایین با قیچی آهن بری برش خواهند خورد.

جهت خم در کارخانه طبق لیستوفر مشتری تمامی خم ها و خاموت ها تولید میگردند و یا اینکه به جای استفاده از خم می توانید از انکرهد یا کلاهک نیز استفاده کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

از قطر ۳ میلی متر تا ۱۰ میلی متر به صورت رول های حداکثر ۱۰۰ متری و از قطر ۱۲ میلی متر به بالا به صورت شاخه های حداکثر ۱۲ متری تولید می گردد.

شرکت اپوراد در داخل و خارج از کشور بیش از ۵۲ عامل فروش فعال دارد که طبق سیاست شرکت محدودیتی در اخذ عاملیت ها وجود ندارد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه همکاری و اخذ عاملیت با مدیر فروش شرکت در ارتباط باشید.

بله ۵ تیم مجزا و نخبه از برترین اساتید کشوری جهت طراحی سازه ها با میلگردهای FRP  با شرکت اپوراد همکاری می کنند که در پروژه های مختلف از تیم های مورد نیاز جهت طراحی پروژه ها استفاده می گردد.

بله - شرکت اپوراد  با توجه به کیفیت و قیمت های قابل رقابت محصولات خود توانسته در بازارهای ترکمنستان ، عراق ، افغانستان و عمان در سطح وسیع ورود نماید و همچنین در حال حاضر نیز درصدد صادرات محصولات خود به کشورهای آفریقایی ،  برزیل و ترکیه می باشد.

بله -تمامی خطوط تولید توسط یک تیم بسیار قوی و نخبه از جوانان خوش فکر ایرانی ساخته شده است که در بازارهای جهانی این خطوط تولید و محصولات جایگاه ویژه ای پیدا نموده اند.

ما استخدام می کنیم

به ما بپیوندید

هر هفته سردبیران ما محتوای جدیدی به وبلاگ ما اضافه می کنند ، شما می توانید بسیاری از موضوعات مفید را پیدا کنید ، مخصوص صاحبان لوازم ضروری

مریم نوری

طراح وب

محمد شمس

مدیر ارشد طراحی

سارا زارع

مدیریت محتوا

الناز رضایی

مدیر پشتیبانی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم